PROGRAMA

Rugpjūčio 30 – Rugsėjo 01d. stebėsime žvaigždėtą dangų… Renginys skirtas aktyviems romantikams ir jautrios sielos adrenalino fanatikams, norintiems atsisveikinti su vasara dieną naktį besivažinėjant dviračiais Neringoje…

PENKTADIENIO NAKTĮ dviračiais minsime iš Smiltynės į Pervalką.
Startas – 08.30d. 19.45. prie senosios perkėlos Smiltynėje. Keltas iš Klaipėdos senosios perkėlos išplaukia 19.30.
Atvykę automobiliu, prie Klaipėdos senosios perkėlos rasite saugojamą aikštelę. Čia peršokę ant dviračių pasieksite kitą krantą ir pradėsite naktinę kelionę į Pervalką.
Jūsų daiktai iš Smiltynės į Pervalką nukeliaus vilos Baldininkas transportu.
Saulė leisis 20h16min. Lankysime jūrą ir paplūdimyje svajingai stebėsime nuostabų saulėlydį…
Naktinės kelionės scenarijai du: paslaptingas važiavimas dviračių taku arba veržlus pasidrąskymas mistiniais miško keliukais laviruojant tarp medžių šešėlių… Bekelės atkarpos dvi. Pirmoji – nuo Smiltynės iki Alksnynės, antroji – Juodkrantės sengirės miško takelių labirinte.
Nakvosime ir vakarieniausime ant Kuršių marių kranto Pervalkoje įsikūrusioje viloje BALDININKAS. Atvykimas planuojamas apie 23-24h.

ŠEŠTADIENĮ po pusryčių iškeliausime pėsčiomis marių pakrantėmis iki Vecekrūgo kopos, tai aukščiausia vieta Kuršių Nerijoje. Ten pietausime iš savo kuprinių ir grožėsimės atsiveriančia jūros, marių ir kopų panorama. Po pietų keliausime pajūriu atgal į Pervalką.
Vakare ir vėl susitiksime viloje BALDININKAS prie laužo. Smagiai vakarieniausime, kaitinsimės pirtyje, bendrausime…
Kadangi dviračiai paruošti naktiniam važiavimui, sutemus galėsime nulėkti išsimaudyti žvaigždėmis spindinčioje jūroje…

SEKMADIENĮ pusryčiausime, bendrausime ir dviračiais trauksime atgal į Smiltynę.. Aplankysime Mirusias kopas, Juodkrantę, maudysimės banguotoje jūroje…

SVARBU: Pasirūpinkite šviesos prietaisais savo dviračiui.

MAITINIMAS
Pusryčiai 6€, Vakarienė 9€, vaikui iki 12m pusė kainos.