Sveiki turistai!
Štai ir atėjo pavasaris, netruks ateiti ir vasara, su visom mokinių atostogom, šiltais gerais ar blogais orais, ir ilgais vakarais ir žvaigždėtom naktim!
Daug nesiplečiant į literatūrines lankas, noriu pakviesti/pristatyti projektą, kurį įgyvendinti kartu kviečiu Jus visus.
2016’tiesiems metams Lietuvoje paskirta daug nuopelnų, jiems yra suteikti ar siūlomi suteikti net keli „metų“ pavadinimai. Labiausiai kogero svarbus yra istorinis Saulės mūšis, įvykęs lygiai prieš 780 metų, todėl šį projektą skiriame Saulės Mūšio garbei.
http://alkas.lt/2015/10/21/2016-uosius-seimas-paskelbe-saules-musio-metais/
Tiklsas – Lietuva, su visomis jos įdomybėmis, grožybėmis, kaimais, bažnyčiomis ar kitomis istorinėmis vietomis. Labai norisi pamatyti visa tai ne pralekiant pro šalį magistralėmis ar skaitant internete, bet savo akimis. Kas matyta – prisiminti, kas nematyta – atrasti.
Kelionės formatas – gana įprastas šiai turizmo grupei – seni regioniniai keliai ir saikingos bekelės.

O planas toks.
Važiuoja visi kas turi tam noro ir tecnikos. Tebūnie tai motociklas ar visureigis, autobusiukas ar bet kas kitas turintis didesnius ratus. Važiavimas vyks ne pratisai be sustojimo, o etapais, todėl dalyvauti kviečiu visus miestus ir miestelius, draugus ir kaimynus. Svarbiausia žinoma – šeimos ir vaikai.
Keliausime mažu greičiu, su daug sustojimų nuo vieno Lietuvos krašto į kitą, nakvosime kempinguose ar vietiniuose moteliuose, galbūt tiesiog pievoje automobiliuose ar palapinėse. Ir visiškai nėra būtina dalyvauti kiekvienos dienos kelionėje – galima prisijungti ir atsitraukti, galima važiuoti savarankiškai ar grupėmis.
Kviečiu prie šio projekto jungtis Lietuvos auto-turistų klubus, motociklų, visureigių, dviratinikų, klubus ar bendrijas, taip pat siūlyti maršrutus ar vertas aplankyti vietas.
Kelionei pažymėti bus sukurti nedideli specialūs lipdukai, kuriuos už simbolinį mokestį įsigyti galėsite Kaune, Betygalos g. 14. Taip atpažinsime vieni kitus susitikimuose.

Pagrindinės kelionės taisyklės išlieka tos pačios, kaip ir viso Autorodeo klubo vidinės taisyklės –
Gerbkite vieni kitus – čia nepageidaujami vemiantys, saulėgrąžas gliaudantys bei butelius pro langus mėtantys Rusišką popsą garsiai klausantys ir besikeikiantys piliečiai.

Autorodeo turizmo grupės puslapis yra TIK feisbuke, todėl yra kelios mini taisyklės:
Jei norite kažką parašyti su tikslu išlaikyti informaciją ilgam – sukurkite atskirą albumą, įkelkite teminę nuotrauką ir rašykite po ja. Tik taip žinutę bus galima rasti ir po ilgo laiko.
Netoleruojami jokie barniai ar kivirčai.

Grupės ir kelionės fundatorius – www.forester-tuning.lt (UAB Premus)780