2016 m. rugsėjo 09 – 11d. visi mylintys Neringą, aktyvų gyvenimą ir dviračius kviečiami prisijungti prie jau 18-ojo tradicinio rudeninio „DVIRAČIŲ ŽYGIO „SMILTYNĖ – PERVALKA – SMILTYNĖ“ dalyvių!

SPECIALUS PASIŪLYMAS!
Puiki galimybė suderinti aktyvų laisvalaikį su trumpomis atostogomis – spengiančiai tylioje, spalvotoje ir pilnoje grybų rudeninėje Pervalkoje. Grybauti, važinėtis dviračiais prie jūros ar negyvų kopų, Jūs galėsite apsistoję Viloje Baldininkas su 50% nuolaida*.
*Nuolaida galioja tik dviračių žygio dalyviams darbo dienomis nuo 09.04 iki 09.16.
Dėmesio naujas starto laikas 13.00val.

DETALI INFORMACIJA
Savaitgalis atskubėjusiems į Pervalką penktadienį 09.09d bus ilgesnis ir malonesnis – lauks gardi vakarienė ir karšta pirtelė vilos kieme.
Atvyksiantys šeštadienį 09.10d, laukiami 13.15. prie senosios perkėlos Smiltynėje. Keltas iš Klaipėdos senosios perkėlos išplauks 13.00. Daugiau informacijos apie keltą rasite čia: http://www.keltas.lt/ Jei atvyksite automobiliu, prie Klaipėdos senosios perkėlos rasite saugojamą automobilių aikštelę. Čia peršokę ant dviračių pasieksite kitą krantą ir kartu su visais dalyviais keliausite į Pervalką.
Jei dviračių neatsivešite, vila BALDININKAS juos išnuomos už 10 € (elektrinis 25 €) dienai. Dviračius į Smiltynę pristatysime nemokamai!
Jau išbandytas akcentas – važiavimas bekele miškų takeliais 10km nuo Smiltynės. Tuomet – linksma pietų pertraukėlė su kitais žygio dalviais, važiuojančiais dviračių taku. Ištvermingiems – dar keletas kilometrų klaidžiais Juodkrantės sengirės tankumynais. Patyrimai tikrai įkvepiantys!!!
Šeštadienį vakare visus žygio dalyvius džiugiai sutiksime viloje BALDININKAS.
Vakare kursime pirtelę, taškysimės vandeniu pievelėje, žvakių šviesoje mėgausimės beržų arbata ir maloniais pokalbiais su draugais…
Pirtelės kaina vienam vakarui – 3 € asmeniui.
Na, o sekmadienį 09.13 po pusryčių linksmai pajudėsite atgal – Smiltynės link… Kaip visad – neskubėdami, aplankydami Negyvąsias kopas, Juodkrantę, jūrą… Uosdami mišką, besiklausydami paukščių, savo išlaisvėjusių minčių, besišnekučiuodami su senais ir naujais pažįstamais…
Dalyvausiantiems mūsų dviračių žygyje 18 kartą, savaitgalis Neringoje jau seniai tapęs įpročiu… Šiemet prisijungsiantiems – nauja patirtis bei įkvepiantis iššūkis…

NAKVYNĖ
Pervalkoje visus svetingai priimsime viloje BALDININKAS, įsikūrusioje ant Kuršių marių kranto. Apartamento nuoma vienai nakčiai tekainuos 35 – 65 €
Dėl apartamento, meniu ir dviračių užsakymo kreipkitės telefonu 8-686-53506 arba el.paštu info@vilabaldininkas.lt
IŠANKSTINĖ REZERVACIJA BŪTINA!
Daugiau informacijos apie mūsų vilą rasite čia: www.vilabaldininkas.lt

MENIU KAINA
Pusryčiai – 6 €
Vakarienė – 8 €